Головна » Статті » Рецепти

Як стерилізувати банки в мікрохвильовій печі?
З цього питання до цих пір ведуться суперечки. Вся справа в тому, що порожні ємності в мікрохвильовку ставити не можна. Але з іншого боку - якщо потрібно розігріти трохи їжі, то в мікрохвильову піч ставлять додатково невелику ємність з водою. Цей же спосіб можна застосувати і до порожніх банкам.
Якщо вас влаштовують чисті, але мокрі банки (як при стерилізації над парою), то налийте в кожну банку приблизно 50 мл води і поставте в мікрохвильовку. Якщо обов'язково потрібні сухі банки, то поруч з ними поставте скляний стакан з водою. Стерилізуватися банки будуть дві - три хвилини. Майте на увазі, що в мікрохвильовку не можна поміщати металеві предмети, а значить кришки доведеться стерилізувати звичайним способом - кип'ятити в каструлі з водою.

Якщо потрібно стерилізувати заповнені банки, то це зробити простіше. Банки наповніть овочами, фруктами або салатами, залийте маринадом або сиропом. Розмістіть банки всередині мікрохвильової печі так, щоб вони не стикалися одна з одною і були розміщені рівномірно і не заважали обертанню. Доведіть до кипіння, стерилізують приблизно дві хвилини. Кришками банки не накривайте, це можна зробити тільки в тому випадку, якщо кришки скляні. Закочувати банки потрібно відразу ж, як дістанете з мікрохвильовки.
Просмотров: 552
Категория: Рецепти |
| Теги: ТО, банки

Рекомендовані рецепти:

Шоколадні цукерки з м'ятою
Голландська масляна коврижка Boterkoek
Цукерки "Вишневий мармелад"
Салат ананасно-маслиновый
Багатошарові трикутники
Торт з мигдальною начинкою
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: