Головна » Статті » Рецепти

Як навчитися готувати з нуля?
Ви не знаєте, як розбиваються яйця або скільки хвилин вариться гречка? Вам складно почистити картоплю і відрізнити маслини від оливок? Вважаєте себе повним кулінарним профаном, не здатним приготувати нічого розумнішого магазинних пельменів? Так може бути варто взяти себе в руки, а в них щось смачне, ніж злиплі грудочки тіста?
Навчитися готувати дуже легко. Досить освоїти два простих предмета: ніж і плиту. Першим вчіться різати все, що піддається різанню, на другий варити все, що піддається водно-температурній обробці. Нічого простіше придумати просто неможливо, а саме з простого і потрібно вчитися готувати з нуля.

Ідеальним засобом для навчання є все ті ж пельмені, але так як на перших порах зліпити їх вам буде, швидше за все, не під силу, звернути свій погляд найкраще до овочевих набори для супів і другого. Навчитеся варити і смажити те, що купили в єдиному комплекті, потім розберетеся з тим, який склад має бути у вашого супу або печені.

Салат - ще одна сходинка на сходах вашого майбутнього кулінарного майстерності. Різати ви вже вмієте, а солити і мастити будете вчитися на око. В ідеалі, звичайно, мати під рукою того, хто буде пробувати і хвалити, хвалити і пробувати, і ненав'язливо давати зрозуміти, що вашій страві не вистачає.
Просмотров: 558
Категория: Рецепти |
| Теги: все, готувати

Рекомендовані рецепти:

Закусочні рибні кульки
Салат сирно-апельсиновий
Горіхові трубочки
Бутербродний торт "Полосатик"
Болгарський картопляний салат
Пісний шоколадний манник
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: