Головна » Статті » Рецепти

Яким повинен бути розпорядок дня у новонародженого?
Такого поняття, як розпорядок дня у новонароджених на перші дні і навіть місяці життя не буває, оскільки основне його завдання - це побільше спати і їсти. А періоди сну і неспання у кожного малюка індивідуальні. Оскільки для новонароджених немає відмінностей у нічному денному і годуванні, вони можуть харчуватися в будь-який час на протязі доби, коли їм захочеться підкріпитися.
Тому батькам рекомендується починати привчати свого малюка харчуватися лише вдень, а вночі спати. Дитині треба дати час, щоб він відвик від нічного годування. Для цього вводиться обов'язковий ритуал гігієнічних процедур, звикнувши до яких малюки розуміють, що після їх проведення необхідно вже буде спати. Такою процедурою зазвичай стає купання дитини перед сном.

Поступово життєвий ритм новонароджених треба приводити в норму. Після годування у малюків повинно бути час неспання, щоб вони пізнавали навколишній світ. Крім грудного молока в раціон харчування новонароджених вводять також і переварену водичку, яка допомагає тамувати спрагу малюкові.

Обов'язково слід гуляти з малюками на свіжому повітрі по два або три рази на день. Влітку тривалість прогулянок може становити від 20 хвилин, а в холодний час - від 10 хвилин. Поступово треба збільшувати час прогулянок.

Просмотров: 501
Категория: Рецепти |
| Теги: новонароджених, час

Рекомендовані рецепти:

Закусочні рибні кульки
Креветочний салат по-креольски
Голландська масляна коврижка Boterkoek
Печиво горіхове
Курчата, приготовані у виноградному соку
Яблучні сирники
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: