Головна » Статті » Рецепти

Як стерилізувати банки в аерогрилі?
Є старий, перевірений спосіб стерилізації банок - пором, на своєрідною паровій бані. Якщо він вас влаштовує - відмінно, якщо ні - спробуйте інший спосіб, сучасна кухонна техніка дає таку можливість.
Основний принцип роботи аэрогриля - нагрівання вмісту за допомогою гарячого повітря. Це цілком прийнятно і для порожніх банок, і для повних. Якщо потрібно стерилізувати порожні банки, поставте їх на нижню решітку аэрогриля. Легко поміщається від трьох до п'яти банок ємністю від 0,5 до одного літра. Температура повинна бути на рівні 150 градусів (режим стерилізації), час стерилізації - близько 15 хвилин. Можна ставити абсолютно сухі банки або банки з невеликою кількістю води - в останньому випадку буде йти стерилізація парою. Після закінчення процесу банки дістають і заповнюють продуктами. Закатують як зазвичай.

Ще один варіант - стерилізувати заповнені овочами або фруктами банки. У вимиті банки розкладіть салати, овочі, фрукти, залийте сиропом, розсолом чи олією, соком так, щоб вміст банок було повністю покрито рідиною. Поставте банки в аерогриль і стерилізують при температурі 150 градусів. Час стерилізації визначайте виходячи з особливостей рецептури, але воно скорочується приблизно на 30%. Наприклад, якщо варення вариться 40 хвилин, то в аерогрилі достатньо 25 хвилин.
Просмотров: 551
Категория: Рецепти |
| Теги: банки, банок

Рекомендовані рецепти:

Швидкі пиріжки на кефірі
Швидкі пиріжки з рибою
Свинина по-китайськи
Булочки-рулетики до чаю
Кекс на згущеному молоці
Сирне печиво з базиліком
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: